WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Rozwijamy talenty muzyczne

Warsztaty maja na celu naukę współpracy dążącej do jednolitego i pięknego współbrzmienia w dwu, trzy i czterogłosie, wyczulają na różnorodność barwy poszczególnych głosów i ich indywidualnego brzmienia. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z przesłanym wszystkim uczestnikom harmonogramem w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie-Słupiec. Ilość miejsc jest nieograniczona. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Wystarczy tylko odrobina talentu muzycznego, chęci i radości ducha!

WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Nasze warsztaty prowadzą

Kacper Birula

dyrygent orkiestry

Dyrygent, kompozytor, manager kultury. Studiował grę na skrzypcach w bydgoskiej Akademii Muzycznej. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczął studia dyrygenckie na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Podczas studiów rozpoczął działalność koncertową, wielokrotnie występując z symfonikami Filharmonii Dolnośląskiej i Filharmonii Sudeckiej. Jako stypendysta UE studiował w Hochschule für Musik Dresden, w klasie prof. Ekkeharda Klemma. Muzykował z orkiestrą Landesbühnen Sachsen. Uczestniczył w konkursach dyrygenckich w Berlinie, St. Petersburgu, a także w Białymstoku i Londynie, gdzie w półfinale znalazł się w ścisłej czołówce 10 najlepszych dyrygentów. Współpracował z wieloma zespołami w Polsce w tym ze znakomitą Sinfonia Iuventus, występował również w Niemczech, Francji, i Chinach.

Dominik Kozłowski

dyrygent chóru

Asystent dyrygenta w Kameralnym Chórze Politechniki Wrocławskiej. Debiutował prowadząc koncert w ramach obchodów Dnia Papieskiego w 2017 roku. W 2019 roku został członkiem Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Występował podczas 58. Międzynarodowego Festiwalu Moniuszkowskiego, X i XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyka u J. I. Schnabla, XVI i XVII Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Survival. Umiejętności dyrygenckie rozwijał podczas kursów i warsztatów z Jos Van Immerseelem, Kerry Strattonem, Markiem Pijarowskim oraz Jüri Alpertenem. Współpracował z Akademicką Orkiestrą Kameralną i Akademicką Orkiestrą Symfoniczną rodzimej uczelni, Orkiestrą Symfoniczną ZSM w Legnicy, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Dolnośląskiej, a także z NFM Filharmonią Wrocławską.

TRZON EKIPY MUZYCZNEJ

Poznaj naszych solistów

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

REKRUTACJA TRWA DO 28 LUTEGO

Dołącz do naszej ekipy!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit. Każde nasze spotkanie zawdzięczamy otwartym sercom sponsorów oraz darczyńców. Jeśli nasze wydarzenie jest Ci bliskie, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz organizacji koncertu. Bóg zapłać!

+ wspomóż sm2021