Warsztaty muzyczne

Warsztaty Sygnału Miłosierdzia

Rozwijamy talenty wokalno-instrumentalne

W ramach Sygnału Miłosierdzia organizujemy niezwykłe warsztaty dla chórzystów i instrumentalistów, którzy pragną połączyć swoją miłość do Boga z pasją do muzyki. Odbywają się one w atmosferze radości, wspólnoty i duchowej inspiracji. Każde spotkanie to niezapomniane doświadczenie, w którym uczestnicy mają szansę rozwijać swoje umiejętności muzyczne i wzmacniać swoją wiarę. Dołącz do naszej wspólnoty i pozwól, aby muzyka była modlitwą Twojego serca!

Przebieg warsztatów

Przebieg warsztatów

Aby dołączyć do warsztatów wystarczy zapisać się za pomocą formularza rekrutacyjnego, który jest dostępny na stronie internetowej wraz z początkiem przygotowań do kolejnej edycji koncertu Sygnał Miłosierdzia. Uczestnictwo w warsztatach jest w pełni darmowe. Odbywają się one pod okiem zawodowych dyrygentów. W trakcie warsztatów uczestnicy przygotowują repertuar koncertowy, poprzez pracę w grupach instrumentalnych i wokalnych. Nie zapominamy również o integracji, która sprawia, że spotkania przebiegają w radosnej atmosferze, co pozwala na budowanie relacji między uczestnikami. Kolejny nabór do zespołu planowany jest na styczeń 2024.

Jesteśmy non-profit

Wesprzyj nasze wydarzenie

Przekaż darowiznę

Sygnał Miłosierdzia jest darmowym wydarzeniem, które może odbywać się wyłącznie dzięki wsparciu darczyńców oraz partnerów. Jeśli nasze dzieło jest Ci bliskie, możesz dołożyć swoją cegiełkę do organizacji warsztatów i koncertu poprzez wpłatę darowizny na konto Stowarzyszenia.

Organizator
Partnerzy
Patronat Medialny
Darczyńcy