WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Rozwijamy talenty muzyczne

Warsztaty maja na celu naukę współpracy dążącej do jednolitego i pięknego współbrzmienia w dwu, trzy i czterogłosie, wyczulają na różnorodność barwy poszczególnych głosów i ich indywidualnego brzmienia. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z przesłanym wszystkim uczestnikom harmonogramem w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie-Słupiec. Ilość miejsc jest nieograniczona. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Wystarczy tylko odrobina talentu muzycznego, chęci i radości ducha!

WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Nasze warsztaty prowadzą

Kacper Birula

dyrygent orkiestry

Dyrygent, kompozytor, manager kultury. Studiował grę na skrzypcach w bydgoskiej Akademii Muzycznej. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczął studia dyrygenckie na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Podczas studiów rozpoczął działalność koncertową, wielokrotnie występując z symfonikami Filharmonii Dolnośląskiej i Filharmonii Sudeckiej. Jako stypendysta UE studiował w Hochschule für Musik Dresden, w klasie prof. Ekkeharda Klemma. Muzykował z orkiestrą Landesbühnen Sachsen. Uczestniczył w konkursach dyrygenckich w Berlinie, St. Petersburgu, a także w Białymstoku i Londynie, gdzie w półfinale znalazł się w ścisłej czołówce 10 najlepszych dyrygentów. Współpracował z wieloma zespołami w Polsce w tym ze znakomitą Sinfonia Iuventus, występował również w Niemczech, Francji, i Chinach.

Dominik Kozłowski

dyrygent chóru

Asystent dyrygenta w Kameralnym Chórze Politechniki Wrocławskiej. Debiutował prowadząc koncert w ramach obchodów Dnia Papieskiego w 2017 roku. W 2019 roku został członkiem Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Występował podczas 58. Międzynarodowego Festiwalu Moniuszkowskiego, X i XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyka u J. I. Schnabla, XVI i XVII Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Survival. Umiejętności dyrygenckie rozwijał podczas kursów i warsztatów z Jos Van Immerseelem, Kerry Strattonem, Markiem Pijarowskim oraz Jüri Alpertenem. Współpracował z Akademicką Orkiestrą Kameralną i Akademicką Orkiestrą Symfoniczną rodzimej uczelni, Orkiestrą Symfoniczną ZSM w Legnicy, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Dolnośląskiej, a także z NFM Filharmonią Wrocławską.

TRZON EKIPY MUZYCZNEJ

Poznaj naszych solistów

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

REKRUTACJA TRWA DO 1 MARCA 2022

Dołącz do naszej ekipy!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit. Każde nasze spotkanie zawdzięczamy otwartym sercom sponsorów oraz darczyńców. Jeśli nasze wydarzenie jest Ci bliskie, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz organizacji koncertu. Bóg zapłać!

+ wspomóż sm2022