WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Rozwijamy talenty muzyczne

Koncert finałowy poprzedza cykl warsztatów muzycznych, przygotowujących uczestników do wykonania repertuaru. Po dokonaniu wcześniejszej rejestracji, każdy zgłoszony otrzyma wykaz sesji warsztatowych, teksty, nuty oraz nagrania, dzięki którym będzie miał możliwość ćwiczenia repertuaru jeszcze przed zajęciami. Sesje warsztatowe odbywać się będą od kwietnia do czerwca, pod okiem wykształconych i profesjonalnych dyrygentów. Zapraszamy do zapisów do naszego zespołu dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów - każdemu, kto tylko czuje w sercu pragnienie śpiewu, samodoskonalenia i rozwijania własnych pasji.

WARSZTATY SYGNAŁU MIŁOSIERDZIA

Nasze warsztaty prowadzą

Kacper Birula

dyrygent orkiestry

Dyrygent, kompozytor, manager kultury. Studiował grę na skrzypcach w bydgoskiej Akademii Muzycznej. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczął studia dyrygenckie na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Podczas studiów rozpoczął działalność koncertową, wielokrotnie występując z symfonikami Filharmonii Dolnośląskiej i Filharmonii Sudeckiej. Jako stypendysta UE studiował w Hochschule für Musik Dresden, w klasie prof. Ekkeharda Klemma. Muzykował z orkiestrą Landesbühnen Sachsen. Uczestniczył w konkursach dyrygenckich w Berlinie, St. Petersburgu, a także w Białymstoku i Londynie, gdzie w półfinale znalazł się w ścisłej czołówce 10 najlepszych dyrygentów. Współpracował z wieloma zespołami w Polsce w tym ze znakomitą Sinfonia Iuventus, występował również w Niemczech, Francji, i Chinach.

Dominik Kozłowski

dyrygent chóru

Asystent dyrygenta w Kameralnym Chórze Politechniki Wrocławskiej. Debiutował prowadząc koncert w ramach obchodów Dnia Papieskiego w 2017 roku. W 2019 roku został członkiem Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Występował podczas 58. Międzynarodowego Festiwalu Moniuszkowskiego, X i XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyka u J. I. Schnabla, XVI i XVII Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Survival. Umiejętności dyrygenckie rozwijał podczas kursów i warsztatów z Jos Van Immerseelem, Kerry Strattonem, Markiem Pijarowskim oraz Jüri Alpertenem. Współpracował z Akademicką Orkiestrą Kameralną i Akademicką Orkiestrą Symfoniczną rodzimej uczelni, Orkiestrą Symfoniczną ZSM w Legnicy, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Dolnośląskiej, a także z NFM Filharmonią Wrocławską.

TRZON EKIPY MUZYCZNEJ

Poznaj naszych solistów

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

REKRUTACJA TRWA DO 4 KWIETNIA 2022

Dołącz do naszej ekipy!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit, nie nastawionym na przynoszenie jakichkolwiek zysków dla organizatora. Zarówno warsztaty jak i koncert finałowy są w pełni darmowe dla wszystkich chętnych, chcących współtworzyć i uczestniczyć w naszym spotkaniu. Każdego roku Sygnał Miłosierdzia może się odbyć i profesjonalizować dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym oraz firmom i ludziom o otwartych sercach!

+ wspomóż sm2022