SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA 2022

Koncert, modlitwa, uwielbienie

Sygnał Miłosierdzia to pełen muzycznych emocji i niezapomnianych wrażeń koncert uwielbienia odbywający się w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie-Słupiec. Wydarzenie poprzedza prowadzony przez nas cykl warsztatów wokalno-instrumentalnych, podczas których ponad setka wokalistów i instrumentalistów podnosi swój warsztat artystyczny pod okiem profesjonalnych dyrygentów. Przygotowane w czasie warsztatów aranżacje muzyki chrześcijańskiej wykonywane są na Bożą chwałę podczas koncertu finałowego, na profesjonalnej scenie estradowej, w atmosferze radosnego uwielbienia. Sygnał Miłosierdzia to wyjątkowa okazja do spotkania się na wspólnej modlitwie dla wszystkich, którzy kochają muzykę!

Unikalne wydarzenie w wyjątkowej oprawie

SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA 2022

Śpiewem oddajemy Chwałę!

Koncert finałowy jest kulminacyjnym momentem Sygnału Miłosierdzia, przyciągającym każdego roku coraz liczniejszą publiczność. To oczekiwane uwieńczenie kilkumiesięcznych prób i ciężkiej pracy wszystkich uczestników warsztatów muzycznych. Na wielkiej scenie estradowej, wyposażonej w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, perfekcyjnie zaprojektowane wizualizacje wyświetlane na ekranach led, wykonany zostanie przygotowane aranżacje utworów chrześcijańskich. Gigantyczne ramię kamery filmowej wraz z zespołem operatorów będą rejestrować przebieg całego koncertu na telebimach oraz transmitować na żywo za pośrednictwem strony internetowej oraz social mediów wydarzenia.

REKRUTACJA TRWA DO 1 MARCA 2022

Dołącz do naszej ekipy!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit. Każde nasze spotkanie zawdzięczamy otwartym sercom sponsorów oraz darczyńców. Jeśli nasze wydarzenie jest Ci bliskie, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz organizacji koncertu. Bóg zapłać!

+ wspomóż sm2022