SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA 2022

Koncert, modlitwa, uwielbienie

„Sygnał miłosierdzia” to chrześcijański koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie - Słupiec. Inicjatywa ta inspirowana corocznym koncertem w Rzeszowie rodziła się w głowach organizatorów- ks. Krzysztofa Iwaniszyna oraz lokalnej młodzieży zrzeszonej w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży nie od dziś. Jednak musiała dojrzeć, by mogła zostać rzeczywiście realizowana. Wierzymy, że przez muzykę, świadectwo, wspólnotę i Słowo każdy doświadczy tchnienia i mocy Najwyższego. Fala uwielbienia Boga w Najświętszym Sakramencie rozlewa się po całej Polsce, bo Bóg jest godzien wszelkiej chwały.

Unikalne wydarzenie w wyjątkowej oprawie

SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA 2022

Śpiewem oddajemy Chwałę!

Uroczystość Bożego Ciała jest dobrą okazją do publicznego wyrażenia wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Przed południem uroczyste procesje ulicami wsi i miast: małe dziewczynki sypiące kwiaty przed Panem Jezusem, dziewczyny i młodzi chłopcy, rodzice i dziadkowie, baldachim, sztandary i chorągwie, figury i feretrony. Wszyscy i wszystko ze względu na Pana Jezusa. Aby zobaczył nas, aby zobaczył miejsca w których mieszkamy i pracujemy, aby nas pobłogosławił! A wieczorem: „Sygnał Miłosierdzia” w Nowej Rudzie – Słupiec! Narrację koncertu tworzą bowiem zarówno wspaniałe hymny i pieśni chwały te tradycyjne, jak i napisane współcześnie przez nasze pokolenie.

REKRUTACJA TRWA DO 1 MARCA 2022

Dołącz do naszej ekipy!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit. Każde nasze spotkanie zawdzięczamy otwartym sercom sponsorów oraz darczyńców. Jeśli nasze wydarzenie jest Ci bliskie, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz organizacji koncertu. Bóg zapłać!

+ wspomóż sm2022