Koncert finałowy

Sygnał Miłosierdzia

Muzyczna uczta,
modlitwa, uwielbienie

Sygnał Miłosierdzia to wyjątkowy, uwielbieniowy koncert plenerowy, który w sposób niepowtarzalny łączy muzykę z przesłaniem miłości i nadziei, jakie płyną z Ewangelii. Wydarzenie odbywa się każdego roku w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie-Słupiec. Sygnał Miłosierdzia to koncert dla każdego, bez względu na wiek. To wydarzenie, które w uniwersalny sposób przemawia do ludzkich serc, łącząc w jednym celu - szukaniu miłości, nadziei i pozytywnych wartości. Wydarzenie jest bezpłatne. Już dziś zarezerwuj sobie czas na ten wyjątkowy koncert i otwórz swoje serce na Sygnał Miłosierdzia!

Koncert finałowy

Wyjątkowe aranżacje
na plenerowej scenie

Koncert finałowy jest ukoronowaniem odbywających się warsztatów muzycznych. W ich trakcie uczestnicy pod okiem profesjonalnych dyrygentów przygotowali zapierające dech aranżacje utworów chrześcijańskich, które wybrzmią z pełną mocą na profesjonalnej estradzie koncertowej. Koncert Sygnał Miłosierdzia będzie transmitowany w internecie oraz za pośrednictwem telewizji EWTN. Koniecznie bądź z nami!

Jesteśmy non-profit

Wesprzyj nasze wydarzenie

Przekaż darowiznę

Sygnał Miłosierdzia jest darmowym wydarzeniem, które może odbywać się wyłącznie dzięki wsparciu darczyńców oraz partnerów. Jeśli nasze dzieło jest Ci bliskie, możesz dołożyć swoją cegiełkę do organizacji warsztatów i koncertu poprzez wpłatę darowizny na konto Stowarzyszenia.

Organizator
Partnerzy
Patronat Medialny
Darczyńcy