KONCERT

Sygnał miłosierdzia

koncert

„Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli”. /Św. Augustyn/​

uwielbienie

„Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”.
/Św. Augustyn/

modlitwa

Każdy modli się tak, jak żyje, ponieważ każdy żyje tak,
jak się modli.
/KKK/

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej

„Sygnał miłosierdzia"

Koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie- Słupiec. Inicjatywa ta inspirowana corocznym koncertem w Rzeszowie rodziła się w głowach organizatorów- ks. Krzysztofa Iwaniszyna oraz lokalnej młodzieży zrzeszonej w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży nie od dziś. Jednak musiała dojrzeć, by mogła zostać rzeczywiście realizowana. Wierzymy, że przez muzykę, świadectwo, wspólnotę i Słowo każdy doświadczy tchnienia i mocy Najwyższego. Fala uwielbienia Boga w Najświętszym Sakramencie rozlewa się po całej Polsce, bo Bóg jest godzien wszelkiej chwały. Uroczystość Bożego Ciała jest dobrą okazją do publicznego wyrażenia wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Przed południem uroczyste procesje ulicami wsi i miast: małe dziewczynki sypiące kwiaty przed Panem Jezusem, dziewczyny i młodzi chłopcy, rodzice i dziadkowie, baldachim, sztandary i chorągwie, figury i feretrony. Wszyscy i wszystko ze względu na Pana Jezusa. Aby zobaczył nas, aby zobaczył miejsca w których mieszkamy i pracujemy, aby nas pobłogosławił! …

Soliści

Klaudia Brzezińska

Wojtek Budniak

Magda Zagrodna- Salamon

Agnieszka Bartkiewicz

Iwona Żak

Ewelina Bochen

Zapraszamy do udziału

Zarejestruj się już dziś!

Jeśli potrafisz i pragniesz śpiewać w chórze Sygnału Miłosierdzia.

Jeśli grasz na instrumentach symfonicznych (strunowych lub dętych) i chcesz zasilić szeregi orkiestry Sygnału Miłosierdzia.

Zapisy trwają
od 1.01.2019r. do 30.03.2019r.

Zapisy trwają
od 1.01.2019r. do 30.03.2019r.

Warsztaty Uwielbienia

Jeśli chcesz dołączyć do chóru lub orkiestry Sygnał Miłosierdzia zapraszamy Cię do wzięcia udziału w niezwykłej muzycznej przygodzie. Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo w naszym koncercie poprzez wypełnienie i przesłanie internetowego formularza.
Nasze warsztaty pod okiem muzycznych profesjonalistów, przygotują uczestników do wspólnego uwielbienia na scenie pod kątem wokalnym i instrumentalnym. Nie zabraknie także czasu na formację duchową, by wszystkie dźwięki podczas koncertu stały się szczerą modlitwą i wielkim sygnałem miłosierdzia, który dotknie każde zatwardziałe serce.

Czego nie może zabraknąć na naszych warsztatach?
• wspólnego śpiewu,
• zabawy,
• modlitwy,
• konferencji i świadectw

A to wszystko w przyjaznej i radosnej atmosferze.
Warunkiem uczestnictwa w chórze bądź orkiestrze podczas koncertu Sygnał Miłosierdzia jest obecność na warsztatach muzycznych.

Terminy naszych spotkań już niebawem!

Aktualności

Rejestracja ruszyła!

Wszystkich, którzy pragną tworzyć wielką rodzinę „Sygnał Miłosierdzia” zapraszamy do…

Read more

Nowa strona www

Powstała nowa strona internetowa Koncertu „Sygnał Miłosierdzia”

Organizatorzy

Patroni honorowi

Patroni medialni