PŁYTA SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA 2021 LIVE

Wyjątkowa pamiątka koncertu

Płyta Sygnał Miłosierdzia Live 2021 to wyjątkowa pamiątka koncertu uwielbienia, który odbył się 6 czerwca 2021 roku w Nowej Rudzie - Słupcu. Profesjonalnie nagrane i poddane masteringowi aranżacje naszych chórzystów i muzyków pozwolą Ci ponownie przenieść się pod scenę i poczuć klimat wydarzenia. Ilość sztuk jest ograniczona. Zachęcamy do zamawiania albumu, który stanowi cegiełkę na poczet organizacji koncertu w roku 2022! Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit, dlatego dzięki Waszemu wsparciu, wsparciu naszych sponsorów możemy się rozwijać i spotykać na wspólnym uwielbieniu. Dziękujemy!

Przesłuchaj fragmenty albumu:

Ładowanie ...

Wesprzyj Sygnał Miłosierdzia i zdobądź płytę:

Płyty Sygnału Miłosierdzia stanowią cegiełkę na rzecz organizacji kolejnych edycji wydarzenia. Wpłacając darowiznę od kwoty 25zł otrzymasz od nas w podziękowaniu płytę Sygnał Miłosierdzia Live 2021. Od kwoty 50zł wyślemy Ci dodatkowo płytę z koncertu, który odbył się w roku 2020. Wysyłka cegiełek będzie prowadzona do wyczerpania zapasów. Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy miłego słuchania!

Twoje wsparcie na wagę złota!

Sygnał Miłosierdzia jest wydarzeniem non-profit, nie nastawionym na przynoszenie jakichkolwiek zysków dla organizatora. Zarówno warsztaty jak i koncert finałowy są w pełni darmowe dla wszystkich chętnych, chcących współtworzyć i uczestniczyć w naszym spotkaniu. Każdego roku Sygnał Miłosierdzia może się odbyć i profesjonalizować dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym oraz firmom i ludziom o otwartych sercach!

+ wspomóż sm2022