Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

  /  Home

KONCERT

Sygnał miłosierdzia

koncert

„Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli”. /Św. Augustyn/​

uwielbienie

„Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”.
/Św. Augustyn/

modlitwa

Każdy modli się tak, jak żyje, ponieważ każdy żyje tak,
jak się modli.
/KKK/

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej

„Sygnał miłosierdzia"

Koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała w Nowej Rudzie- Słupiec. Inicjatywa ta inspirowana corocznym koncertem w Rzeszowie rodziła się w głowach organizatorów- ks. Krzysztofa Iwaniszyna oraz lokalnej młodzieży zrzeszonej w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży nie od dziś. Jednak musiała dojrzeć, by mogła zostać rzeczywiście realizowana. Wierzymy, że przez muzykę, świadectwo, wspólnotę i Słowo każdy doświadczy tchnienia i mocy Najwyższego. Fala uwielbienia Boga w Najświętszym Sakramencie rozlewa się po całej Polsce, bo Bóg jest godzien wszelkiej chwały. Uroczystość Bożego Ciała jest dobrą okazją do publicznego wyrażenia wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Przed południem uroczyste procesje ulicami wsi i miast: małe dziewczynki sypiące kwiaty przed Panem Jezusem, dziewczyny i młodzi chłopcy, rodzice i dziadkowie, baldachim, sztandary i chorągwie, figury i feretrony. Wszyscy i wszystko ze względu na Pana Jezusa. Aby zobaczył nas, aby zobaczył miejsca w których mieszkamy i pracujemy, aby nas pobłogosławił! …

Soliści

Zapraszamy do udziału

Zarejestruj się już dziś!

Jeśli potrafisz i pragniesz śpiewać w chórze Sygnału Miłosierdzia.

Jeśli grasz na instrumentach symfonicznych (strunowych lub dętych) i chcesz zasilić szeregi orkiestry Sygnału Miłosierdzia.

Zapisy  
ZAKOŃCZONE

Zapisy  
ZAKOŃCZONE

Warsztaty Uwielbienia

Jeśli chcesz dołączyć do chóru lub orkiestry Sygnał Miłosierdzia zapraszamy Cię do wzięcia udziału w niezwykłej muzycznej przygodzie. Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo w naszym koncercie poprzez wypełnienie i przesłanie internetowego formularza.
Nasze warsztaty pod okiem muzycznych profesjonalistów, przygotują uczestników do wspólnego uwielbienia na scenie pod kątem wokalnym i instrumentalnym. Nie zabraknie także czasu na formację duchową, by wszystkie dźwięki podczas koncertu stały się szczerą modlitwą i wielkim sygnałem miłosierdzia, który dotknie każde zatwardziałe serce.

Czego nie może zabraknąć na naszych warsztatach?
• wspólnego śpiewu,
• zabawy,
• modlitwy,
• konferencji i świadectw

A to wszystko w przyjaznej i radosnej atmosferze.
Warunkiem uczestnictwa w chórze bądź orkiestrze podczas koncertu Sygnał Miłosierdzia jest obecność na warsztatach muzycznych.

Aktualności

Organizatorzy

Patroni honorowi

Współorganizatorzy

Współpraca

Patroni medialni